Új hozzászólás Aktív témák

  • Pete55555

    addikt

    válasz jano_77 #71998 üzenetére

    A-43 pl pont egy hete lett fullos kb, de gondlkodom, hogy megtartom :D Jó kis fürge puttyogó. Zis4-el használom.
    T1 HT-t is megtartottam sokáig, aztán eladtam, de most megint a garázsban van :)
    Nincs sok ilyen tankom, de van 2-3 ami annyira megtetszik, hogy megtartom (Luchs például, 2 skilles legényekkel, amit ezen a tankon fejlesztettem)
    10-eseket én is megtartom (illetve azt az egyet ami eddig van :D) de a következő a Jpz-E100 lesz, utána BC25, ezek is tuti maradnak majd :D

    Djuree
    Persze engem is hajt sokszor a következő, vagy az utáni tank, de az az igazi, amikor élvezem az adott tankkal a játékot, és úgy fejlesztem ki a következőt, hogy szinte észre sem veszem. Ez sajnos nem túl gyakori :(
    De pl.: most az MT-25 is nemrég lett meg, és az is tuti maradni fog. 1500-at sebzek vele egy jobb körben, gyors, agilis, jó ágyúja van, igazi kis flankelős tank ;]

    (#72016) Djuree
    én soha nem adok el prém tankot, még kis szintűt sem.

    Na, én nemrég adtam el a RamII-t. Nem volt kár érte... Amúgy is féláron vettem. Egy rakás ló@@@@az a tank... A T-25 viszont bejön.

    [ Szerkesztve ]

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák