Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz dfsz34 #71951 üzenetére

    jano77 - én tudok neked olyan replayt mutatni, ahol én úgy lőttem le a foglalást, h már kb 1 mp-e elvileg lezárult. Szerintem ilyenkor a szerver oldali számolás és a kiírt számok között lehet némi eltérés

    dfsz34 - lökdösik a TOG-ot??? mivel voltak, boeinggel??? ;]

    Stunts666 - ne csodálkozz rajta. Írtam már korábban, a német vonal az összes arty kedvence. Sokkal több sebzést kap be, mint egy azonos tier-ű és osztályú orosz vagy amerikai. Kivéve az aladáron túliak.

    nekem elvileg pénteken lesz meg a TOG. de még egy darabig ki nem hozom, az hétszentség. Megvárom, amíg mindenki megcsömörlik tőle. :DDD

    szerk,
    legénység:
    a fő képzettség változik, attól függően, h mennyit áldozol rá illetve hogy osztályt is váltasz-e vagy csak típust.
    A skillek és perkek (a 6. érzék is) megmarad ott, ahol álltak. Ha 100-on volt, akkor működik tovább akkor is, ha a fő képzettség nem 100.
    Kavarni ott lehet, ha van "üres" skill helyed, vagyis valamit eldobtál vagy nem vettél fel újat, pedig lehetne. Ilyenkor az ottani XP-ből vonja le a százalékot. A fő képzettség magasabb lesz (akár 100 is maradhat), de a skill/perk XP elveszik, és ez a veszteség nagyobb, mint ami amúgy a képzettségből menne l.

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák