Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Valentin90 #71995 üzenetére

    Én azon megfontolásból viszem tovább a megtartós tankból és teszek egy új 100%-os legénységet, mert tudom, hogy azt amit megtartok, szeretem, nagyjából ismerem és vmelyest tudok is játszani vele. Ezért könnyebben fogom tudni az új legénységet felfejleszteni, míg az új tankot még nem ismerem, ezért ott ha alapból a jobb legények ülnek, szerintem logikusabb megoldás. De ugye ezért szép ez az élet, mert nem vagyunk egyformák! :N

    (#71997) Pete55555: nekem is vannak olyan tankok, amikből még van kifejleszteni való, de alig várom, hogy meg legyen és adhassam el (pl. A-43, T-34-2, Leo PTA) és van olyan, amiből már régen 2-3 tierrel fentebb járok, de tetszett a tank, szerettem vele menni, ezért megtartottam és nagyon gyakran kiviszem őket a csata mezőre, még akkor is, ha már nincs mit fejleszteni rajtuk - max a legénységet. (pl Stug, T67, T1 HT, Hellcat). Aztán van olyan, amikkel még egyetlen kört sem mentem, legénység sincs benne, de akciósan tudtam megvenni és ezért megvettem....garázsban elfér alapon. Illetve vannak a 10-es tankok, amiket nem akarok eladni, ha már egyszer sikerült őket kifejleszteni és megvenni.

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák