Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Simulacrum #7009 üzenetére

    Az adrenalin rush jó kis perk tényleg, ha kifejlesztem végre a BIA-t is a SU122-44-re és lesz megint féláras akció, akkor rászánok 100 aranyat és kicserélem a javítást az adrenalin rush-ra. Ha kevés HP-ja marad a SU-nak, akkor elméletben BIA-val, adrenalin rush-al meg ventivel, 5.96 sec alatt tölt be, az meg már nagyon szép,

    Ha pattan egy lövése is az ellennek (amire elég gyakran van vele példa, ha jól beforgatom az elejét) és én pedig betalálok, akkor elméletben a lövésváltás ütemétől függően 800-1200 HPs és 11-12 sec alatt töltő tankot is ki lehet vele lőni. Persze elméletben csak, de azért szorult helyzetben durván minden 6 sec-ben el tudok indítani vele egy 390-es elméleti sebzést. Ezt a SU-t sokan, én is, rohamlövegnek használják, mert jól pattint, elég HP-ja van pár konfrontálódásra és nagyon gyorsan tölt (per pill 6.7 sec, de nincs még BIA), ezért brutális sebzéseket tud kiosztani pillanatok alatt. Gyakran 2-3 tankot is lepusztítok, mire a HP-m 10% alá ér és akkor meg bekapcsolna az adrenalin rush, ezt mindenképpen ki kell próbáljam, már alig várom, hogy újra játszhassak vele (most gariztatom a memóriákat és csak youtube WOT videókat tudok nézni addig a laptopon :(( ).

Új hozzászólás Aktív témák