Új hozzászólás Aktív témák

  • Simulacrum

    senior tag

    Ha aközött a két dolog között választhatnék, hogy gyenge játékosok nem lennének vagy artyk, akkor egy másodpercig sem haboznék. A gyenge játékos kell a játékba különben kit lőnétek ki, illetve ki spotolna nektek? Higgyétek el, ha csak átlag vagy afölötti játékosok játszanának nagyon unalmas lenne a játék. Néztem nemrég ilyen század meccseket. Két eset van ha két jó csapat összekerül. Vagy kempelés és kivárás, ez dögunalom ugye vagy egy oldalon rush, ez meg ugye annyi, hogy aki több goldammot hozott az győz. Artyk nélkül viszont érdekes, izgalmas csatákat lehetne játszani. A sok kempelés is miattuk van. A francia artyk óta nincs belőhetetlen hely a pályán. De ha van is, ki akarja ott kempelni végig a csatát. Bár ahogy itt többen írták a kulcs a játékban a türelem. Akinek több van az a csapat nyer.
    Az XVM-et is kitiltanám talán a játékból. Már ezen a fórumon is elhangzott és több csatában is láttam, hogy az arty a jobb játékost keresi, nem véletlenül és a mezőn végigcammogó gyengébb játékos akár arty lövés nélkül is átérhet az ellenséghez, majd ott kiszedi valaki. Illetve csak megy a sírás, hogy 30%-os csatában vagyunk, jaj én inkább kilépek stb. Ez se hiányzik igazából szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák