Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz ddt500hu #67810 üzenetére

    szerintem jó dolog a BIA, mert ugyan a 2,5% is számít, de van, ami többet ér és fontosabb.

    Más a helyzet egy SPGnél, ahol a 40mpes töltésidőből 39-et csinál. Ugyan az 1 mp még mindig nem sok, de jellegéből adódóan sokkal hasznosabb, mint a javítás vagy a 6. szem, mert ha az artynak ezekre van szüksége, már régen rossz, úgyszólván mindegy.

    Volt már olyan, h döntő lett volna a 6. érzék, vagy a javítás jól jött volna az artyn, de sokkal többször akartam a töltésidőt, akár csak egy tizeddel is, de javítani. Ugyazer fordítva igaz a többi tankomra, volt már, h az a pici épp a javamra döntött volna valamit, ami így rosszul sült el, de milliószor mentette már meg a bőröm a 6. érzék, a gyors javítás és sokezer spotot köszönhetek a kimaxolt látótávnak. Arról nem is beszélve, hogy nem ammorackeltek, amióta a skill ott van.
    Nekem a negyedik skill lesz a BIA a normál tankokon - de olyan legénységem még nincs. És első az artyn.

    jagada: természetes, hogy a csatában maradt tankról nem tudja levenni az eszközt - ahogy a legénységét se tudod machinálni, ezért kell több csigaszem, és akkor nincs gond.

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák