Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Snakeiboy #5771 üzenetére

    Aha, azt gondoltam, hogy valoszinuleg van alca a legenysegnek, maskepp alcafestes es alcahalo nelkul nem legenykedtel volna annyit a bokorban :C
    Csak miheztartas vegett kerdeztem ra, mert gondoltam hogy ez lesz a valaszod.
    Epp te adtal ezzel nekem kedvet, hogy kicsit felderitozzem, most csinalom a kinai agat, egyelore a kinai Stuart-nal tartok (a ChiHa legenysege van benne, de van venti, igy 88%osak.), a tegnap gondoltam kiprobalom, igaz mas palyara tett.Periszkop, alcahalo, es penzen vett festes volt rajta.Hamar berongyoltam kozepre, es egyenkent mutogattam a tankokat.Csata tipusu merkozes volt, igy amikor a foglalo csapattarsamra rament egy ellenseges scout, akkor nem alltam meg hogy ne lojjek bele - hiba volt, tudom, kaptam is egy jopofa lovest az egyik pancelvadasztol, de sikerult ujra eltunjek a bokrokban.Az eredmeny az Orjarat nevu plecsni lett.
    Utanna ugyanazt megprobaltam ugyanazon a palyan (epp oda tett be) az 5os M7 amcsi meddel, akkor nem lottem, es szinten orjaratot kaptam erte :) (azon is periszkop, halo, venti, es a legenysegnek kb 60%os alca).

    Atis : a fent leirt dolog epp El-Hallufon tortent :) vagy megse ? sose tudom megjegyezni a palyak nevet :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák