Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    Összességében elmondható, hogy nehéz jó hasonlatot találni ehhez a témához. Sok igazság van a mozijegyben, meg a többiben is. Meg vhw kollégának is igazat kell adjak abban, hogy amíg a WG nem tudja ezt szigorúan ellenőrizni, addig semmit nem tehet/tud tenni az account-tal való visszaélés/cserélés/eladás/vásárlás ellen. Aki pedig rászánja magát, hogy eladja, szimplán azért meg a kötsög wg, vagy csak azért mert megunta, sztem hótlesz@rja, hogy kinek adja a 10-es tankját, és azt sem fogja tudni, hogy melyik a tank eleje/hátulja.
    A prém tankok is érdekes eset, mert te hiába veszed meg a prém tankot, hiába a te tankod, sztem a kis kapuk is elég jól be vannak zárva, értsd a prém tankok is az accountra kerülnek, ahova a sima tankok. Na és kijjé a zökkáunt? Naná, hogy a wgéjé. Tehát itt megint csak ők nyertek. Aztán pereskedhetne velük az ember 10-20 ezrekért. Mert ugye ők védekezhetnek azzal, hogy: "figyejjé öreg nem vót kötelező fizetni a játékért, hisz' free to play."
    Kb itt a végére is értem a témának, részemről ennyi, nem akarok több offot írni. Nem vezsekedés/vitatkozás, csak vélemény, amit fönt leírtam, mindenki kezelje így. :R

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák