Új hozzászólás Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    válasz dfsz34 #58957 üzenetére

    Artyról általánosságban....
    Az sem mindegy hogy melyik nemzet arty-ját használod...a német vonalról imádtam a Hummel-t meg a GW-P-t, aztán a GW-Tiger P kicsit csalódás volt...utána a GW-Tiger és megint megszerettem artyzni :)
    Ezekkel még face-to face is elboldogulok ha kell...akarom mondani mind a távoli lövések mind a közeli lövések találati átlaga kellemesnek mondható.
    Nem úgy az orosz ág..ez kegyetlen...az S51 a kicsi csővel pontos ugyan, de meg sem közelíti a GW-P-t...nagy csővel meg pontatlan...engem meg nem hoz lázba az ha 20 lövésből egyszer oneshot-olok egy VIII-as tankot...mert dmg-ben az orosz a nyerő....
    közelharcra az S51 abszolúte nem való...kész rémálom mikor rámtör egy ELC-AMX, és mire becélzom már ott is van szinte közvetlenül előttem...így meg egyszerűen lehetetlen kilőni mert a löveg lefelé történő kitérítése annyira xar hogy ellövök az AMX felett.... :)
    S51-ről hogy jót is mondjak, olyan helyekre is be tud lőni, ahová a német arty-k nem képesek...ez azért lehetséges, mert a lövedék röppályája egészen más mint német társaié...
    Próbáltam még a francia ágat is, de az valamiért nem jött be....
    Valaki itt említi a kis mozdulatra való célzókör szétesését.....igen a legkisebb egér-mozdulatra is megtörténik, kivéve ha az artyt rögzítetted a talajhoz....ekkor a lövés vonalában szinte büntetlenül mozgathatod a célzókört, oldalirányú mozgásra addig nem esik szét a célzókör, amíg csak a löveg kitéríthetősége engedi, ha meg kell hogy mozduljon maga a tank is, mert annyira más pozíciót célzol, akkor ismét 7-8másodperces célzási idővel számolhat a delikvens....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák