Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz Djuree #541 üzenetére

    Én már nem emlékszem... :) Akkoriban még új volt minden, simán lehet, hogy én is így voltam vele. Azt bánom leginkább, hogy a német vonalat erőltettem.

    jano_77: szerintem nincs baj a mostani MM-mel, legfeljebb az arty-k számát korlátoznám max. 2-3 darabra (reményhal azt mondja, hogy 8.6-nál talán lesz fejlődés ezen a téren). A 2 osztály különbség már belefér (tavaly ilyenkor még ez a korlát sem volt), a játékosállomány felhígulásáról meg nem az MM tehet. Hogyan szűrnéd meg őket?

    psycroptic: Ismerős, nálam is E100, JagdE100, M48, Batchat a jelenlegi hiánylista, de hamarosan lesz kifejlesztve IS8, T69, AMX Foch, M40/43, GW Typ E, Lorr 155 51 is. Nem bírom annyit ütni a Löwe-T34 duót, hogy elég kreditem legyen. Pár ágat asszem pihentetek, most egy darabig artista leszek, hogy legalább a T7-esek meglegyen 8.6-ig.

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák