Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Bingisz #54028 üzenetére

    En csak a videon levo garazst lattam, ott egy futo pillantast vetettem az akkor lathato tankokra...es azokat lattam amiket leirtam.A jatekba nem leptem be hogy utannanezzek, annyira nem izgat, de annyiban jo az ellenfelnek, hogy tudnak csinalni az ilyen jatekosok miatt egy rakas sebzest.
    Amugy megneztem a youtubos videodat a 9es kinai neheztankkal, es miattad ugy dontottem, hogy hagyom a fenebe a kinai kozepes agat, a T-34-1 legenyseget atteszem az 59-16-ba, majd azon az agon megyek el a 10es kinai kozepes tankig, a jelenlegi 59-16 legenyseget meg beteszem az IS-2-be...habar jobb lenne a T-34-1-es legenyseget tennem, de azok alcara vannak kepezve, jobbak lesznek a felderitoben.
    A T-54 megvetele utan meg is veszem az IS-2-t, nekem is kell a 9es kinai neheztank, mivel az IS-8-at is elveztem, es ugy tunik ez hasonlo, csak sokkal jobb pancelzatban...
    Veled meg nem jatszodtam soha, majd mehetnenk valamikor par kort...Amolyan atlagos jatekos vagyok...

    UI : az OFF-topicba irtam egy hozzaszolast, az elozoleg hivatkozassal kapcsolatos, ami azon otletekrol szol, hogy hogyan javitsuk fel a jatekot.Nos, ott valaki ajanlott egy kis progit, epp azt futtatom, szerintem mindenki lefuttathatja, mert nem art...

Új hozzászólás Aktív témák