Új hozzászólás Aktív témák

  • PR0JECTNR56

    addikt

    válasz Napfénysüti #50991 üzenetére

    Az bizony, nagyon jó vele flankelni és összezavarni a nehéz tankokat, ha kapok egy kis támogatást a csapattól. :) Elfogadom az ajánlatot, keresek is majd ma estére az STB-1 mellé szakasztársakat, mert a random csaták résztvevői még ilyen magas szinten is elég lehangolóak tudnak lenni. Én dobtam a Type-61-et, mint T9-es gépet csak a löveget szerettem róla, a többi nem igazán jött be nekem. A japán vonalról a Type-5 Chi-Ri és Type-61 volt az, ami nem nyerte el tetszésemet, a többi elég jó.
    T9 környékén tehát nálam üresedés támadt a kellemes közepes tank slot-ban, amit már tudom is, hogy mi fog betölteni és ez a Leopard PTA lesz.

    (#50992) Djuree: Köszönöm! :)
    Hopp hiányos mondatot írtam, a teljes elképzelés szerint "És ugyan a funkcionalitás szempontjából szinte teljesen mellékes..." (tekintsünk el a fizikai kiterjedés okozta célfelület tényétől). Én csak olyan tankot veszek és tartok meg, ami külsőre is nagyon tetszik és az STB-1 már régi álom volt. :D
    Mivel rágyúrtam camo skillekre és álcafestés is van, nagyon vicces, ahogy eltűnök a térképről, az ellenfél megfeledkezik rólam, a következő pillanatban meg már kapják is az oldalukba. :D
    Egyedül az MM rontja el a mókát néha a katasztrofális játékosokkal, de az STB-1 szórakoztat.

Új hozzászólás Aktív témák