Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz Simulacrum #44992 üzenetére

    hogyne kéne skill hozzá. éppenhogy kell, talán több is mint egy tankhoz, ugye mindig mozogni kell h megfelelő rálátásod legyen de téged ne lássanak, plusz számolhatod jó előre hova merre milyen sebességgel fog mozogni a célzott jármű. tanknál rém egyszerű, becélzod és lősz, odamegy ahova célzol, arty-nál nagyon nem, főleg mostanában, olyan pontatlan hogy ihaj és utána malmozhatsz megint fél percet mire betölt. az hogy téged véletlen eltalált hát istenem, ez van. engem is idegesít ha eltalál de tudomásul veszem.
    alig jön az xp hummellel, mert alig sebzek, kill van 1-2 ha kevés hp-s tankra lövök, de hol van a megadott max sebzés, mindig a minimumot lövi meg, bezzeg régen, tiger 1 lövés volt, most meg 300-400-akat veretek vele.
    plusz ugye ha meglátnak cseszheted, nem tudod megvédeni magad. bár tegnap td módban mentem a hummellel mert már csak egyedül voltam, jött egy tiger és kilőttem 10 méterről, fel is gyulladt. :DDD bár csak 500 hp-ja volt, persze csak 400-at kapott full találatnál. :W

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák