Új hozzászólás Aktív témák

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz Bad Pritt #43014 üzenetére

    Érdekes, én a halálukba futó rusholó lilákat kapom általában. Teljesen eszetlenül azt hiszik bárkin átmennek és néha belefutnak az ellenfél lemmingjeibe és elhullanak. Természetesen top tankokkal teszik ezt és ezzel el is ment így a csata.

    Nagyon fontos dolog az, hogy ne a térkép alapján játssz, hanem elsődlegesen a csapatod elhelyezkedését vedd figyelembe. Vegyük a konkrét példát. Ha Himmelsdrofon csata módban azt látom, hogy a top tankjaink nem mennek a hegyre, hülye lennék magam oda menni. Igen, elképzelhető a te eseted, hogy tudsz annyit csipegetni, hogy a lentiek majd levadásszák a kis hp-s lejövő tankokat, de ezzel a te játékélményed megy kárba. Ha lent maradsz elképzelhető, hogy elvesztitek, de szerintem többet tudsz sebezni. Különben erre az esetre nekem a halálúton végig és hátba a hegyen levőket taktikám van, illetve ha csak 1-2 ellen száguldott le, akkor azokat próbálom leszedni.

    Sok játékos statisztikáját megnézve nekem a fő bajom, hogy nem tudok nyugton várni, ezen próbálok meg javítani.

Új hozzászólás Aktív témák