Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    Tegnap volt egy nagyon frankó csatám - szakaszban voltunk egyik cimborával Live Oaks-on -, ahol 38% esélyünk volt az elején. Én IS-3 Top tank, Ő AMX 12t-el volt. Mondtam az elején, hogy itt csak akkor van némi esélyünk, ha mi hozzuk magunkat. Top tankhoz mérten megindultam a városba - I kiinduló pontból indultunk - és láttam, hogy a heavy-k jönnek velem - mondom nagy baj nem lehet, lesz támogatás. Elértem a város szélébe és az ellen már ott volt bent - ne kérdezzétek, nem tudom, hogy csinálták - és elkezdődött a csihi-puhi....egy KV-5 állt még mellettem, de sajna hamar kilőtték. Mikor a 4. ellent is kilőttem, akkor néztem a minimapon, hogy az én drága támogatásom fent ül a város előtti dombokon - mint a verebek - és mint a moziban végig nézték, hogy én küzdök 4-5 ellennel. Ekkor volt kis időm a chatre beírni, hogy mi a faszt csinálnak fent a dombon heavy tankokkal miért nem segítenek....lőni sem igen lőttek. Na erre voltak kegyesek és legurultak a dombról. A végén persze az egyedül maradt JagdTiger 8.8-ra rárongyoltak és persze kiszedték előlem, nem hagyták meg, hogy meg legyen a top gun-om. :W
    A lényeg, hogy ketten öltünk 9-et és ezzel megnyertük a csatát. :D ;]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák