Új hozzászólás Aktív témák

  • Agent19

    csendes tag

    válasz jano_77 #3463 üzenetére

    Sziasztok!

    Csak most olvasom vissza a fórumot, nagyon meglódult ismét...Ezzel a "nemistommineknevezzem" T72_es véglénnyel már én is találkoztam pár hónapja. Annyira döbbenetes volt, hogy még most is fel tudom idézni. Azon a sivatagos map-on voltunk ahol a kis repülőtér van a pálya egyik szélén. Fullos M103-ban csücsül barátunk, természetesen a mi csapatunkban. Tier 9 csata. Én ST-I-vel hadakoztam még a BL-9-cel. Viszonylag jól is ment, de a túlerő végül felülkerekedett rajtunk és kilőttek. Azthiszem 2 tankot kilőttem másik kettőt meg alaposan lelőttem. Mivel így ő maradt a top tier, átkapcsoltam rá halál utánni módban. Akkor figyelem csak, hogy az indulási helyről el sem mozdult!!! Persze a chat-en aktív volt, tehát a gépnél ült és várt. Írtunk neki, hogy mozdítsa már meg ugyan a seggét...erre botmozgással elkezdte mozgatni a tornyot és folyamatosan ezt írta, hogy OP...SZOP :Y Egyből reportoltam, hogy bot, sőt írtam a többieknek is, hogy cselekedjenek hasonlóképpen. Betört a bázis mellé egy scout tank, talán VK 2801 és egyedül megfosztotta a full HP-jától. Persze a botmozgás maradt, elindult előre és lőtt magasan a levegőbe, miközben a VK szépen lebontotta HE lövedékkel. Előprogramozva meg jött az ismert chatszöveg vastagon x másodpercenként OP...SZ*P :W Természetesen Defeat :W Le voltam döbbenve, teljesen. Néztem meccs végén a statját, már nem emlékszem milyen volt, de ezt a nick-et egy jó darabig nem fogom elfelejteni, az szent :((

Új hozzászólás Aktív témák