Új hozzászólás Aktív témák

  • mtade

    aktív tag

    Én a szívóággal kapcsolatban max annyit vettem észre, hogy amíg nincs kifullozva a gép, illetve ergya legények hajtják, addig feltűnően sok a 30% körüli esély. Tegnap felváltva mentem a kislöveges hellcat-tel, és a fullos, 180%os legénységes SU85-tel, és a hellcat folyamatos piros csapatba, a SU folyamatos sárga-zöld-lila csapatba került.
    A WR nem függött annyira ettől, mint éreztem, Hellcat az első napján 50%WR-et csinált. (persze sokszor éreztem, hogy semmi közöm nem volt hozzá, pedig inkább spotoltam, zavartam, rohangáltam)

    Himmelsdorforn összezavartam a prokat is rendesen, felszaladtam a hegyre, és onnan rögtön az ellenséges bázisra, a heavy-ket elkerülve, közben kiganyéztam az artyt, Nehéztankok visszafordultak értem, addig a team bevette a hegyet... :D

    Bosszantott tegnap, de elmúlt, vesztes csatában is tudtam 400körüli XPket menni, nyertesben is lehangolót. Ennyi.
    Thats life.

    Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák