Új hozzászólás Aktív témák

  • Massmurderer

    őstag

    válasz Barret001 #205202 üzenetére

    Azt se kaphatnák meg.Szerinted aki kisebb tierbe nem boldogul,semmit nem tesz hozzá a csata kimeneteléhez,nagyobb tierbe mit csinál?Nem is azért vagyok én kiakadva hogy vesztünk,mert ha egy jó szoros küzdelem van,és tényleg csak a szerencsén mulik,meg a játékos tudásán,azt mondom oké.De ami most van,az fos,0. 1-2 olyan egyén van akin lehet látni a csapatba hogy na..ö tényleg arra hajt hogy nyerjünk meg minden,de a többi 0,semmi.Néha olyan a csata mintha egy csapat 3éves verekednek egy másik csapat 30évessel.Elöbb mentem T95-el.8-10es tier volt.Is2ll elindul,be a szikla mögé.1percig ott vakarja a monyát,kimegy,3 lövést kap,döglik.Obj 430u kimegy 10es td ellen,meg 2 9es hevy ellen.Többi rámegy egy 8as lightre.6an mentek arra a 8as vacakra,abbol 3at kilöt mire kiszedték.Csatát buktuk,4:15 engem 2 td meg az arty kapot szét,top3 sebzö lettem 2100dmgvel.Mondom,rálesek is2ll.1152csata,valami 32% winrate.Ki is léptem.Mai 9 csatából 1 gyöztes jött össze.Legjobb az mikor csata elején kiirja a másik 14egyént,csillagos plecsni,stb.És pont az ilyen plecsnis emberkék akik semmit se csinálnak.

Új hozzászólás Aktív témák