Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    válasz Barret001 #205174 üzenetére

    Sosem lesz wn8 alapu csapatosszeallitas.

    Szeretem az ilyen tolerancia bajnokokat IRL is...

    Ez csak egy jatek persze de akkor elarulod nekem, hogy lehet szorakoztato 10 csatankent leadni egy sebzo lovest? Azert szerintem vannak minimalis elvarasok amiket meg lehet fogalmazni minden jatekossal szemben.

    A kosarlabda is egy jatek, ha beallok kozejuk es rugdosom a labdat pattogtatas helyett, akkor nekik is el kene nezniuk?

    Egyebkent nem is minositettem csak megdobbentem rajta. Gyakorlatilag fogalmatlanul, az ellenfel szamara free fragkent, a sajat csapat szamara egy sulyos hatraltato tenyezokent jatszani az igenyes szorakozas lehet, Ez viszont mar minosites volt. ;]

    (#205175) Barret001 : mennyi tank aszt szereztel 0 sebzessel? Egeszen extrem esetekben ossze lehet spottolni lkonnyu tankkal de igazabol a spot sebzest nem jutalmazza annyi xp-vel mint a direkt sebzest, ahogy eszrevettem.

    A kollega meg azt nem erti miert nem jar 8k sebzesre Asz, ami valljuk be jogos kerdes mert 8k sebzes az nagyon ritka es nehezen osszeloheto meg a piros vonalrol is (nem lattam a csatat, nem tudom piros vonal kempules volt-e).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák