Új hozzászólás Aktív témák

  • ooloo

    őstag

    válasz e-newsee #197045 üzenetére

    Nemhogy kevesebbet számít , hogy 7 vagy 3 , hanem semmit .... sőt . A kevesebb képességgel bíró legények jobb teljesítményt hoztak , mint a több képességgel rendelkezők . Az alap képességeket mind a két személyzet hozta + a lecseréltek még mást is tudtak . Ennek ellenére alul maradtak . túlmisztifikált a képességi rendszer , mint ahogyan az egész játék , illetve a játékmenet .

    Ebből fakadóan nem tudom magyarázatként elfogadni Szakács Tibor okfejtését , miszerint már a garázsban eldől , hogy kudarcra vagy ítélve , avagy győzelemre . Amúgy is ... mit akar itt pár csatából következtetéseket levonni . Ahhoz sokkal nagyobb minta kéne . Ez a próbálkozása olyan nesze semmi fogd meg jól . Dicsérem a próbálkozását , de ez édes kevés a "hitetlenek" meggyőzésére . Talán nézettségi szintet akarta emelni ? Lehetséges . Most mondjam azt , hogy én lennék a legboldogabb , ha hitelt érdemlően bizonyítást nyerne az , hogy a wg nem manipulálja a játékmenetet ? Sajnos ezt senki nem hinné el nekem ... :((( pedig igaz ! :K

    [ Szerkesztve ]

    Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Új hozzászólás Aktív témák