Új hozzászólás Aktív témák

  • Bobyjack

    senior tag

    válasz peterson79 #190028 üzenetére

    Nem tudom neked mi adja, de nekem az OBJ268V4, JgpzE100-al, OBJ268 8k felett van a rekordom. A V4-el 78 csata alatt kétszer is sikerült 8k fölé kerülni, pedig a nerf után lett csak meg. Foch B-vel 7.8k, Tortoise-al 7k. T30-al mióta visszavtettem nem sokat mentem, de azzal ez alatt a pár alatt is sikerült 6k-s kört menni. Szóval a T30 jó lehet hozzá.

    Mindkét amerikai 10-es TD megvan, de érdekes módon azokkal nem mentem még 5k felett. Sokat mondjuk nem mentem velük mert nem tetszenek, de ettől még érdekes.

    A 260-as 15-ösét én a V4-el csináltam.

    Ez ha vannak nagyobb TD-id csak egy "idő kérdése" küldetés szerintem.

    (#190030) kchryss: Igen pontosan így van. Én is nyolc paranccsal a kezemben próbálkozom ezért is lenne jó ha sikerülne ez az utolsó kettő a szövetség sorában. Mert ha ott is kitüntetésesre csinálnám a 15-öst, akkor az ott kapott paranccsal már 9-em lenne, amivel a másik három sor teljesen ugorható lenne. Csak itt ér az ember keze a bilibe, mert ez az uccsó kettő nagyon erős.

    (#190032) vepe: Ez így nem teljesen igaz. 4-et kapnál kézhez, de csak azért mert 3 van beváltva amit visszaadna, meg kapnál pluszban egyet a kitüntetéses teljesítésért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák