Új hozzászólás Aktív témák

  • KISDUCK

    addikt

    válasz Met #186035 üzenetére

    Szép teljesítmény, grat!
    Amúgy meg szard le a gyereket, hülyékből sok van. Én kikapcsoltam hogy idegenek rám írhassanak az ilyenek miatt. Pár napja sigfried linenon ment a támadás, t30-al csapattam talán T8-T9 meccs volt. Kiszotyizott a csapat rendesen, de hát amíg van nafta a gépben addig nem adom föl alapon még küzdöttem. A város bejáratánál voltam egy Emillel hogy 8-as vagy 9-es volt azt már nem tudom. Már 2 oldalról támadtak minket próbáltunk helyezkedni, egymáshoz közel voltunk, de hát a környezet miatt máshogy nem lehetett megoldani, a srácot leláncolták, aztán nekem írt a csetben hogy b@szodjak meg, közbe ki is lőtték és még írogatott, hogy "fenyegetés" ("menace") vagyok. Mondom visszanézem a replayt, hogy mégis mit követtem el a csata hevében, de kétszeri visszanézés után se láttam semmit amiért oka lett volna rám haragudni.
    Szóval gyökerek vannak mindenhol, sajnos a játékban is. Csak annyit tehetsz hogy a privát üzenetekre teszel szűrést, de a tapasztalt fajankók szakasz meghívóban küldenek el a női felmenődbe (ez tapasztalat).

Új hozzászólás Aktív témák