Új hozzászólás Aktív témák

  • #77646080

    törölt tag

    válasz peterson79 #186001 üzenetére

    Nagyon jó volt olvasni soraidat:

    "Egyszerűen elengedtem a játékot. Hagyom futni a maga medrében, figyelek persze, hogy mikor hol adódik lehetőség és megpróbálom kihasználni, aztán vagy sikerül vagy nem. Ez néha 0 sebzés, néha Top Gun és Ász kör, de többnyire ott vagyok az erős középmezőnyben és ez tetszik. Kívülről tudom szemlélni az eseményeket és nem hagyom magam berántani a Harag örvényébe. Nagyon sokat tanultam másoktól és persze a saját játékomból és a hibákból, de még a WG oktatóvideókból is, valamint többnyire olyan tankokkal játszok amikkel tudok is, mert azok szórakoztatnak. Persze, vágyom Én is még sok mindenre, de nem rohanok és görcsölök rajtuk, semmi értelme, már belátom Én is, de ezt fejben kell eldönteni. Amióta így állok hozzá, sokkal jobb lettem, sokkal többet tudok elérni egyes szitukban és ez rendkívüli módon motivál."

    Pontosan azt fogalmaztad meg, amit az elmúlt másfél év során elkezdtem csinálni. 2013 óta játszom, eddig 2 nagyobb szünet volt (úgy érzem, teljesen jó döntés volt mindkettő) és amikor legutóbb átgondoltam, hogy miként álljak hozzá a játékhoz, akkor erre jutottam, amit szépen leírtál.

    Üdv a klubban, így sokkal jobb kikapcsolódást nyújt. :K

Új hozzászólás Aktív témák