Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Jokerdapro #185994 üzenetére

    Nem mondasz újat és hogy mit várok!? Kiegyenlített csapatokat és kiegyenlített csatákat! Amiről beszélünk qvára nem ebbe a kategóriába tartozik! SŐT

    peterson79: tisztában vagyok azzal, amiket írsz és még igazat is adok Neked! Tudna ez így működni abban az esetben, ha nem mindig a bré rossz végén lennék WG kegyeiből! Ha mondjuk lenne 1-2 ilyen pocsék nap, amikor bármit tehetek vesztünk, mert retard a csapat, de aztán jöjjön 1-2 olyan nap is, amikor nem debilek közé rak a játék és lehet élvezetes csatákat játszani. Ebben az esetben még az sem érdekelne, ha veszítenénk, de legalább játék lenne és nem dara! És ez utóbbi igaz arra is, ha mi darálunk, mert abban sincs semmi élvezet.

    MÁS:
    EBR105: ez táras vagy nem táras? Most volt egy csatám - de korábban is megfigyeltem már - ahol legalább olyan gyorsan tüzelt az ellen EBR105-e, mintha egy táras light lenne. Minimum 2, max 2 sec lövésenként. :F
    Megnéztem Tanks.gg oldalon és hát rohadtul nem 12 sec-ént lőtt a srác az biztos! Ok, legyen Neki kávé, bia és venti illetve töltésgyorsító, még akkor is CSAK 9.67 sec! Nem 3! :F

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák