Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz Dr.Én #184969 üzenetére

    Ez így még mindig gáz.
    Én attól félek, hogy ez a módszer lesz a befutó, max a számok még változnak.
    És azért gondolom így, mert egyrészt így a sebzés látványosan nagyobb lesz egy találatnál, ami az egységsugarú játékosoknak a legjobb, mert hú, sebeztem egy lövéssel 800-at, eddig meg csak 500-at. Emellett mindenki más is hasonlóan éli meg, csak kisebb-nagyobb mértékben. Ez tiszta cihológia. Ha csökkenne a sebzés, akkor mindenki úgy élné meg, hogy rosszabbul jár, mint eddig. Nem beszélve arról, hogy a játékosállomány teljesítménye hirtelen csökkenni kezdene. Még az unikumoké is, hiszen kvázi csökkenne a DPM.
    Másrészt így az egész tulajdonképpen egy buff. Áthelyezték a vonatkoztatási rendszer középpontját máshova. Nem prémium lőszer nerf lett, hanem normál lőszer és hp buff. Mennyivel jobban hangzik, ugye? Sőt, így nem kell negatív irányban hozzányúlni a prémium tankokhoz sem, ami ugye mindig egy kényes pont, merthogy fizettünk érte valódi pénzzel. Szóval félek, hogy ez marad, de nekem sem tetszik. És ahogy olvasgatok a témában, szinte senkinek. Most kiderülhet, hogy csak akkor hallja-e meg a WG a játékosok véleményét, ha orosz tankok nerfjét kell törölni, vagy akkor is, ha tényleg valami értelmes miatt sírnak. :F

    (#184972) Starchm:
    Szerintem kevered ooloo-t Popey-jel. Csak mert tőle kértek replayt, és az avatarjuk ugyanaz.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák