Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    Nálam akkor van 3 arty és mind engem lő mikor "rng istene" behúzza a féket mert közel járók a total wr maximumához.
    Tudom, nem konteó!
    Több ezer csatára visszamenőleg ez a szitu amihez társulnak még a "véletlen" Döntetlen csaták.
    Na meg ilyenkor van az hogy a fun tankod is csak free damage-ként szuperál és ha általában fény évente gyullad ki akkor most biztosan, kétszer is mert az drámaibb.

    Nekem ma épp a "közel járók a total wr maximumához" érkeztem.
    Játszani se nagyon mertem mert a téli kihívás óta igen jó a wr amiért persze teszek is, nem az ölembe pottyan.
    Tegnap és ma reggelig így festett.
    Tegnap még pár csatát engedett így felléptem a 51,31% maximumomra ami tegnap is meg volt már sok hét után sokadjára de estére visszavett 51,30-ra.
    Ma ismét elértem az 51,31-et és sosem volt még 51,32-őt mert 5/5-el kezdtem a napot és azonnal 4 olyan csata amit még botok se láttak.
    Aztán kreditet húztam CDC-el egy órát aztán két óra T-54 mert nálam ezeknek jó az xp és wr átlaga és végül behúztam a Krampusz segédje küldit és 5. szakaszból sincs már sok hátra.
    Így lett egy szerényebb nap után az eddig legjobb wr és wg értékelésem.

    Chris0321

    Értem hogy "tették a dolgukat" de még mindig nem értem hogy ilyen op-ok és egyáltalán miért van rájuk szükség mert camp feltörés nem indok míg máskor két arty lehozza a csatát, több mint elszomorító mivel nem róluk kellene szóljon a csatajelentő.
    Mutatom, nonszensz.
    Vért izzadsz ha már így alakult a helyzet, erre jön a "monkey" , nincs ez így jól.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák