Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz kchryss #160041 üzenetére

    Nekem begurult az S-51, VK100.01P és vissza vettem az M53/55 illetve valszeg vissza fogom venni a T-44 az Obj.430U miatt. Bár mire elérem, biztosan szénné kefélik majd. :U
    Viszont így elhalasztom biztosan az AMX 30B és a 10-es BC arty vételét is, bár mindkettő ki van fejlesztve.
    Még gondolkodom a T95-ön, de lehet az is tolódik. Tartok a sebességétől - jaaaa, az nincs neki, és pont ez a gond - bár a T28-al is így voltam és kellemes csalódást okozott. :B
    Ki van még fejlesztve a Shariden, 121, T92 HMC de ezeket nem szándékozom megvenni.

    Mai nap egy marha nagy copás volt WR szempontjából. Tier8-al kezdtem, szenvedtem, majd váltottam limites tier7-re (E25 és pár M10 csata, ez utóbbit nagyon nem engedte nyerni) viszont E25-el többnyire top tanknak tett be és viszonylag sok dmg-es csatákat sikerült menni - már azt hittem hagynak érvényesülni - , de újra próbálkoztam a tier8 prém járgányokkal - kredit farm miatt - , de újra jött a +2 tier és a copás bő nyállal. Így vissza mentem a jó kis E25-re, bízva abban, hogy összejön a fram végére a 2. GM, de 84,32% tovább nem sikeredett jutni. :(

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák