Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    25 meccset játszottam a T5-ös brit Sherman III-mal, pár xp és meg is van a Firefly. A mozgékonysága számomra kellemes meglepetés volt, böhöm bálna testéhez képest egész jól gyorsul és tartja is a jelzett 48 km/h-t, így oda lehet érni időben a kulcspozíciókba, és az új pozíciók felvétele sem okoz gondot a csata folyamán. Picit lassan fordul, ez kellemetlen lehet, ha le akarnak forogni. Páncélja egyenlő a nullával, pattintani még a 4-eseket is ritkán tudja, felette meg minden jött-ment beüt. Artycsemeg, meccseim legalább felében azok szedtek ki. Ágyú: a pötyögtetőt talán egy vagy két meccsen használtam, mert úgy véltem, a troll robbanója is hozza azt a 100 körüli sebzést, amit a sima egy lövéssel, de legalább nem kell vele annyiszor kinézni, ld. fentebb páncélzat miatt... Néhány érdekesség akadt ezzel a trollal, pl. 390 hp-s Nashorn hátába 380 (440 alfa!), t67 oldalába 156, lövegpajzsba 250 sebzés... De a legjobb az volt, amikor egy AT-7 oldalt állt, gondoltam ha már sebezni nem tudom, legalább láncolom, eredmény - "we ding them". No comment...
    Összességében egy inkább használható, mint rossz gép, de azért ha nem muszáj nem játszom vele. :N

    Plusz egy kis érdekesség magáról a T4-5-6-os közegről: borzasztó mód el vannak balanszolva a sebzés és hp-értékek. Egy T6-os med 2 vagy 3 lövésből simán szétkap, te meg még jó eséllyel sebezni is csak vagy-vagy tudod (pl. T-34-85 meg ezek variánsai, 220 alfás német VK-k stb.). Ez nagyon nem fair. (Sírnánk nagyon, ha egy 10-es mednek lenne 500-600 alfája...) Ahogyan az sem, hogy az artyk ezen a szinten mocsok mód túl vannak tolva. M41, Lefety, Grille, ezek mind képesek egylövésezni egy 5-ös közepeset is.
    Minderre a megoldás elég merész húzás lenne, de szerintem meg kellene ezeket klépni, úgy mint T5-ig nyugodtan egy szintes MM, artyk balanszolása, sebzés és hp-értékek, illetvge dpm/rof-értékek teljes újragondolása. Akár egy teljesen külön szint is lehetne a T5 alatti, és a T5 feletti játék.
    Ami pozitívum, hogy a látótáv értékek ezen a szinten vannak egyensúlyban a térképek méretével. Persze magasabb szinteken sem a látótávot kellene csökkenteni, hanem a térképeket növelni, de ez már megint egy másik téma...

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák