Új hozzászólás Aktív témák

  • sith7

    nagyúr

    válasz Yofej75 #151173 üzenetére

    A videó egy dolog, első 1-2 csata után én is csak hümmögtem, aztán jönnek a generásilok képességei szintlépéskor, ahogy magasabb tier - ű egységeid vannak, úgy fejlesztheted azokat is, fogyóeszköz lehet íjász esetén pl. nagyobb lőtávolságú/de kisebb sebzésű nyílvessző, ugyanez fordítva, tüzes nyíl stb.
    Gyalogos egység esetén + páncél + sebzés,stb. láthatósági rendszer itt is van, pl.: erdőben nehezebben vesznek észre, viszont lassabban mozogsz stb.

    Rómaiknál T3 - tól lehet katapultot is vinni, a barbároknak jók a lovasaik /állítólag, ezt még nem próbáltam/, görögöknél pedig ott van Leonidász aki akár több ezer ellenfelet is legyőz 300 katonával :D

    Van bőven lehetőség ebben a játékban a különböző egységek, nemzetek, generálisok miatt :K

    Amúgy meg a wg rendszer itt is jelen van, úgy mint a wot - ban : prém nap, prémegységek, fogyóeszközök, szintek, fejlesztendő egységek, xp, free xp, gold :D

    Amikor open béta volt, azon a hétvégén csak ezt toltam :K

    De nem akarlak rábeszélni semmire :N , még a végén engem szidsz, ha nem jön be, a Te pénzed, a Te döntésed :R

    szerk.:
    ja és ugyanazok az emberek játszák ezt is, mint a wot - ot, itt is vannak 15-0 - s csaták :D
    ja, és csapatsebzés is van ... imádom, amikor összecsapok gyalogosokkal az ellen gyalogosaival, és a csapattársam íjászi bőszen lövik a tömeget ... köztük az én katonáimat is :o

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák