Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    válasz BoneDragon #146011 üzenetére

    Nem olyan rossz az csak van egy "stílusa". A páncélja igazi troll páncél azon a szinten. Ventivel, töltésgyorsítóval, Bia-val igazi kis daráló tud lenni. Ha első lövésre láncolsz valakit akkor mehet is a garázsba. Elsősorban védekezésre való mivel nem egy gyorsvonat,cserébe szemből csak a kupolát tudják belőni.Ha riszálod a tankot akkor még azt is nehezen. Az acélfal szinte minden körben ott fog díszelegni a plecsnik között.

    Mire elérsz a AT 7 vagy AT15-höz már a véredben lesz ez a fajta játékstílus. :K Viszont kell hozzá egyfajta vérmérséklet,nem szabad komolyan venni.Szokj hozzá hogyha egyedül maradsz akkor nagyon nehéz lesz jól kijönni a helyzetből.Próbálj mindig épület közelében maradni vagy a pálya szélén hogy nehezen tudjanak körbetáncolni.Ha már közel jött akkor menj neki hogy lassabban tudjon leforogni és tudd követni. A frontod úgysem tudja átlőni. A tüzérekkel vigyázni kell,szeretni fognak a lassúságod miatt.

    Én az egész ágat nagyon szerettem,bár nekem jobban fekszenek a lomha tankok.

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák