Új hozzászólás Aktív témák

  • Warton

    őstag

    válasz Gyuri27 #143020 üzenetére

    Jajj már milyen gyermeteg hibák?! :U
    Én anno a zárt bétában is játszottam ezzel a játékkal. Na akkor voltak gyermeteg hibák, amikor a tier5-ös KV-1-ed ment a Maus ellen, meg az ellenséges tankok ugráltak a képernyőn, nem volt meg a folyamatos mozgás stb. Ehhez képest, hogy a P88-ammal sokszor kell menni 10-es csatába, hát istenem. Annál több creditet tudok szerezni. Meg, hogy jajjj megint betettek a játékba még egy OP prémium tankot, a KV-5-nél nem OPébb egyik sem.
    A harmadik topic meg az arty. A porba lett nerfelve megint, 9-es artyval nem tudok 300-nál többet sebezni átlagban egy tankba fél percenként csokival/biával és akkor jöttök, hogy nahát ez már tűrhetetlen.

    Na meg ez az új motor cucc is. Én egyáltalán nem nyúlnék a grafikához. Simán vállalható ez a grafika, sokkal fontosabb szerintem, hogy szarabb gépeken is fusson, minthogy csiliili nem tudom mi legyen. Meg aztán egy új motorral tudi, hogy hónapokig elszarakodnának mire minden az új motorral járó "gyermeteg hibát" kijavítanának. Akkor meg az lenne a baj.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák