Új hozzászólás Aktív témák

  • szallasi007

    őstag

    válasz wwenigma #142029 üzenetére

    mrscheff -400 - őt véletlen elnézted ;] van róla fogalmad ő kicsoda? :D

    egyébként nem értem veled miért küzd a teljes fórum, én is megpróbáltam veled megbeszélni hogy rendkivül fölösleges az arti játékosokat védened.

    szerintem maradjunk annyiban hogy te szeretsz játszani ezzel a játékkal, más meg eredményorientáltan próbálja ezt tolni és nagy többségben az arty elrontja az élményét amit te nem hiszel el ;)

    egyébként ha már typeokat is véded még húzd ki a masu-t (tudom Maus de én masuzom) meg a csodálatos pz tököm tudja mit, ugyanolyan bolondbiztos mint a méltán híres type-ok.

    ui.: dakillzor a fame vezérpecsenyéje és konkrétan csak azért van bc-je mert ő azzal semmi mást nem csinál csak a cw-ken irányít és mászik velük

    orzanel: unalmasnak tartja a tankot csak azért csinálta meg a 3 gun markot mert kb cikinek érezte hogy nincs meg - passzív spotban igen jó vele ;)

    skill4ltu: csak hogy tud konkrétan 99 és 100% között mozog a gunmarkja mert ő passzív spotra használja, twith - skill4ltu

    ui2.: szeretném már nézni a streamedet amin részletesen elmondod mit miért csinálsz illetve ahol bemutatod azokat a poziciókat a pályákon ahol állításod szerint az új meta szerint menni kell, mert ott nem lő ki az a fránya hegyipásztor szalonnazabáló arty

    Viktoár véleménycsere van, nincs veszekedés

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák