Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz wwenigma #141997 üzenetére

    Nagyon egyszerűen válaszolok és őszintén !

    1. Minden valamire való játékos rühheli az artykat , nem kell nekem hinni utána lehet nézni de egy biztos ahány ilyen játékossal beszéltem vagy láttam videót esetleg irományt tőlük mind ugyan azon a véleményen volt mint én. A WG az artykat a kempelés megszüntetésére találta ki ! Mi lett a végeredmény ? Az artyk azokat lőtték akik csinálták tették a dolgukat. És most mi van ? Az a retkedék csöves arty a k*baszott lightokat és medeket focusolja mert olyan pontosságot kaptak hogy el is találják őket ... Be kéne már látni hogy ez a sz*r nem jött be és ki kéne vágni a játékból az összeset. Rohadtul nem tudom sajnálni az arty játékosokat miután minden meccsben ( lassan 7000-8000 csata óta )teljesen mindegy hol vagyok és milyen tankban ülök kapom az instant focust. Mindezt úgy hogy reagálni sem tudok rá mert a map sarkában veri éppen ... 100% -ig állítom neked hogy minden Uncium és Super Uncium játékosnak teli van már ezzel a töke ...

    2. A type4/5 heavyre ezek után is befogom tölteni a 330as heatot mindenféle szívbaj nélkül ahogy elnézem ezzel sem vagyok egyedül de az sem érdekelne ha egyedül lennék vele ... Egyébként a lövegük valami gusztustalanul elbaszott szar ugyanis amit már 1x leírtam a probléma az ! Hiába játszol tökéletesen heavyvel egy ilyen hulladék szembejön és rádbontja a DMG-t. Függetlenül attól hogy mindenki más pattog ő nem fog és ezáltal elcseszi a játékodat.

    3. Megint ment a célozgatás hogy a "prók" igen az a réteg akik tudnak játszani és veszik a fáradságot és elmennek megszerezni a 907-et meg is érdemlik. Számomra teljesen logikus a valamiért valamit ... Miért a "pró" játékosokat kell tápolni ? Mondjuk azért mert már raktak le eleget az asztalra itt wotban és ezáltal jutalmazva vannak.

    4. Csak hogy tudd nincs meg a X bat nekem. Tomato korom óta a batchat ilyen volt. Számomra az is meglepő hogy elővették mint rebalancolandó tankot , WTF?? Remélem hogy nem nerfelik mert én is be akarom szerezni a közeljövőben.Tudod hányszor yoloznak rám a batak randomban és táraznak ki rajtam ? Megsúgom minden meccsen kivétel nélkül bepróbálkoznak ha csak el nem hullanak ... már külön counterem van ellenük bizonyos mapokra. Elég rég óta figyelek erre és azóta érdekes módon nincs problémám velük ...

    Összességében csak annyit mondanék hogy meg kéne tanulni játszani komolyan ... Én kérek elnézést már a tököm kivan azzal hogy a lilák így a lilák úgy. Eddig akármelyik OP nak titulált tankkal eltudtam bánni , azt kéne végre megérteni hogy elsődlegesen az számít hogy ki ül a tankban ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák