Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    Egy gyors kérdést intéznék felétek. Hová tűnt a szopóág ?

    Eddig akár hányszor leültem játszani ha csak 2 hétre re is , lebontottam egy hetes ciklusra és tökéletesen látható volt hogy pl : első nap avg 3,5k wn8 - második nap éppen hogy 3,1k és így tovább. Tisztán emlékszem hányszor ütött meg a guta a retard csapat-wn8 focus-artyk miatt. (és még sorolhatnám.) Egyszer adott a WG máskor esetleg másik napon pedig elvett. De ez ma már mintha eltűnt volna.
    Day 1



    Day 2 (ma)


    Mindezt úgy hogy még csak most jöttem vissza és totál semmit nem csináltam tehát fingom nincs melyik tankot nerfelték vagy buffolták az új tankok felé sem néztem még.Többnyire elégedett vagyok az MM-el , 10ből ha 1-3 meccsen vagyok bottom tier. Igaz csapatársaimtól azért párszor már égnek állt a hajam de ennyi. Még t49el is alig 1-1 lövést vétett csak el az rng hibájából(Original TrollDerpiDurpGun :DD ).Az artykat továbbra is rühellem mert még mindig szín szerint focusolnak .... :DDD

    Elég furcsa és én baromira ledöbbentem hogy ez így van. Még év elején mikor töröltem a WOT-ot feldobott egy kérdőívet hogy miért töröltem indokoljam meg.Abban pillanatban Angolul levakartam nekik az összes kínomat amiért töröltem és nem igazán voltam szégyenlős sem pedig jó hangulatban. Az artykat leszámítva mert még mindig játszható classként funkcionálnak mindent helyrehoztak amit oda leírtam. WUT :F

    Biztosan velem van a baj mert nem vagyok hozzászokva a jó wotvilághoz.

    Ti hogy tapasztaltátok ? Van másnak is hasonló feelingje ?

    ui.: Ha már gyors nem is lett a kérdés de legalább hosszú igen ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák