Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz galervin93 #126001 üzenetére

    Csatlakozom ;] A tényleges indok magára a listára nagyon egyszerű sokan nem tudják hogy az adott tank hova tartozik -nemzetiség -tier stb... sokkal könnyebb beazonosítani mint az alappal amit a WG biztosít számunkra. Mint ahogy írtam én így használom jelenleg minden mód nélkül : Közepes méret -Tank név - ikon. Arra próbáltam célozni az előbb hogy a tank nevéből már tudom hogy hányas tier és fejben minden adat megvan róla kapásból. Gondoltam félreérthető leszek ez így tuti biztos :K
    A másik fele . . . a módok használata kényelmesebbé teszi a játékot , komfortosabbá de természetesen lehet nélküle játszani ha már itt tartunk nem igazán tudok olyanról hogy valakit hátráltatott volna vagy nem tudta volna hozni azokat a statisztikákat mód nélkül mint vele. Kivétel a Warpack és egyéb finomságokat használó felhasználók . . . ( Elcammogtam Ebayre hátha találok valami jó WOT-os kupont vagy valami extra rare tankot ami megtetszik.Keresgélés közben rábukkantam a Warpack -ra amit még mindig árulnak és elvileg működik is 9.17.01 verzióval . . .amit kétlek -> ezek a játékosok cummantanak egy jó nagyot de más nem hinném :( )
    Modokkal és nélküle, nem oszt szoroz egy S.unicum játékosnak :U .

    jano_77 : Szerintem próbáld meg úgy ahogy nekem van. Közepes méret - tank név - ikon . Jobb ötletem nincs míg nem hegesztik meg a módokat :(((

    (#126004) galervin93 : Passzív fórumozó vagyok javarészt csak akkor szólok valamihez hozzá ha nagyon muszáj és itt a WOT-os topicban sem vagyok túl rég óta de te már második alkalomra kötsz bele fórumtársadba , kissé gáz nem ? Ezek után írogathatod hogy ejj de jó lenne sörözni blabla . . . :C

Új hozzászólás Aktív témák