Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz kchryss #123992 üzenetére

    Igen, találó cím lenne. :)
    Nem néztem még végig mert melóba indultam de hétvégén kielemzem.

    DVlad

    Nem. Nem. Mindenki örül a győzelemnek, úgy gondolom csak jó vagy jobb játékosok képesek jó wr-re ill. ide vehetjük a negyedik kérdést is még pedig a jó játékosnak általában jó a statja.
    Ergo jó játékos élvezi a játékot és nem összeesküvés elméleteken agyal.
    Szerintem ezért számít a wr ill stat., persze a jó játékosnak is lehet rossz napja de ő legalább belátja.

    rlazol

    Kérlek akkor ignorálj :) Véletlenül sem a 4 vs 2 csata eredménye lett volna volt a mondandóm lényege de ezek szerint többen erre ugrottatok.
    400-1000-1500 csatákról 1-1% százalékokról, "előzmény" linken az elmúlt hetek magamhoz mérten jó statja aztán a "példa" kép, bla bla de reggel volt és lehet félreérthetőre sikerült a példálózásom Dr. Én "kétségbeesett" mondataira.

    kchryss

    Persze egyetértek, tudom én jól de most részemről nem sírás volt (kaptam én már emiatt eleget sőt most is) csak példálózás hogy igen keserves összekaparni egy jobb wr-t vagy épp visszaszerezni egy LT-15 próbálkozás sorozat és vagy stock tank húzása alatt elszenvedett mínuszt.

    Nekem nincs bajom, jó ideje 50% felett a wr, átlag 1-2 naponta nő 1-el a WN8 szóval haladok. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák