Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz jano_77 #120005 üzenetére

    Prokhorovka/Fiery Salient spot bokor jól használható még mindig. Arra kell figyelni hogy első körben nem a középső bokorig kell berongyolni hanem egy bokorral hátrébb és ha már kilőtték az ellenséges lightokat/medeket arról az oldalról akkor előrébb menni. És úgy kell beállni hogy középről se láthassanak meg. Én tegnap sopoltam ott passzívan 4300-at a blackdoggal amin se periszkóp se álcaháló nem volt. Simán lehetett volna 6e spot felett is, de a 2 nyomorult TD-nknek hiába írtam chaten hogy vonszolják előrébb a valaguk, ők maradtak a sarokban és semmit nem tudtak lőni a domboktól. Eluntam magam és inkább ráyolóztam a táras francia heavyre. Persze miután meghaltam előre jött a két td is meghalni spot nélkül. :)

    AMX 12t megosztó tank. Vannak akik imádják vannak akik utálják. Én az előbbiek táborába tartozom. Nagyon agresszívan nem szabad vele játszani, mert a gyorsulása nem az igazi, ezért aktív spotra sem ajánlott. Ez egy igazi sunyi tank, vársz megbújva egy sarkon aztán ha nem rád figyel az ellenfél bemész mögé/mellé és kitárazod aztán mész vissza fedezékbe. Elég sokszor volt hogy top sebző lettem vele 9-es csatákban is. A wn8-at meg beteg módon adja, 1 tárat még gyenge játékkal is bele lehet ereszteni az ellenbe és már azért is majdnem 2000 wn8-ad ha jól rémlik. Ha meg összejön vele egy jó kör ami nem ritka akkor 10e feletti wn8-at ad. Ha rerollt csinálnék és csak a sebzésre mennék rá akkor 5000 feletti wn8-at tartanám vele. De szerencsére engem nem érdekel annyira a stat, én azért játszom vele mert szórakoztató.
    Itt például egyedüli 6-os tank voltam 9-es csatában, kilőttem 1 9-es 4 8-as és 2 7-es tankot. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák