Új hozzászólás Aktív témák

  • Quan-Chi

    őstag

    próbálom lejátszani a szorzót a GW Pantherről de 1xűen lehetetlen, az előző kör 3 percig tartott , 1et tudtam lőni amivel 400at sebeztem és ezzel már a top5 sebzők közt voltam :)) erősen gondolkodok, hogy írok egy panaszlevelet a WG-nek miszerint én elég sok időt és pénzt áldoztam a GWP-re (prémium, álcafestét, zászló, top legénység) ! és most egy hülye peccsel ez az idő és pénz kárba veszett ! most az olyan artiknak van lehetőségük érvényesülni amiknek nagy a splash dmg-ük, na nekem ez kerek egész 2 méter ami a gyakorlatban 0-ra redukálódik, mellélövés esetén még a lánctalpat sem szedi le.
    azért választottam a GWP-t mert gyors, jól fordul, aránylag gyorsan lő bár keveset sebez és pontos .
    na ez mostanra megváltozott, kb mint a tetü úgy megy, az E100 röhögve leforogja, pontatlan és lassan céloz cserébe ugyan úgy szart se sebez és splash sincs !
    úgy érzem megkárosítottak ! és ezért írni is fogok ezeknek a tetveknek hogy vegyék vissza teljes áron , a legénységet képezhessem át ingyen másra illetve az álcára költött aranyat adják vissza :(((

    kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

Új hozzászólás Aktív témák