Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    Sziasztok!

    Döntés előtt állok és (bár a döntést magam hozom meg) szeretném meghallgatni a ti véleményeteket, különösen azokét, akik jártak már a törzsfejlődés eme fokán.

    Történetesen azon a fokán, amelyen kifejlesztettem a Jagdtigert! A Ferdinand-dal 123 csata kellett hozzá. (Na jó, ez nem igaz, mert a nagy löveget a JagdpantherII-vel húztam ki). Ugye én noob vagyok, de a Ferdi még az én kezemben is királyul muzsikál. Meg van rá az első csíkom, pedig a csatáim felét még a kisebb ágyúval csináltam. Küldetésekre, Xp farmolásra, szórakozásra kiváló.

    A kérdés: Van aki megbánta, hogy eladta a Ferdit és továbblépett a Jagdtiger-re? Én legszívesebben megtartanám ráadásul azzal a 4 skilles legénységgel, amelyik egyben a JT8.8-ban is ül. Ha megtartom és a legénység is marad benne, akkor viszont a Jagdtiger-be a JPII csupán 1 skilles (parancsnok lámpa, többi álca) legénységét tudnám betenni. Elegendő lesz az bele? Ki hogy csinálta?

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák