Új hozzászólás Aktív témák

  • xyvz2

    tag

    válasz galervin93 #114999 üzenetére

    Sziasztok. Tegnap én lettem az állatorvosi lóból az állat: megvettem a KV-5-t. Pár mondat ha valakit érdekel. Persze én is megnéztem a teszteket, meg az adatokat de "élőben" minden más. Kb 10 csata után írok, ami ugye 1 nagy semmi, minden tankkal össze kell szokni, kiismerni...de hiszen tudjátok. Szóval: először ami jó sőőt nagyon jó: Nem láncolják le állandóan mint az is7-t(agyvérzést kapok attól a tanktól, ha légpuskával rálőnek, vagy valaki tüsszent, már le is dobja a láncot,) ennél még goldal sem ejtik le, rengeteget szó szerint rengeteget pattint tök mind1, hogy hol és hogy állsz, goldot mindent csak úgy pattog le róla minden, mint a fagyott borsó. Viszonylag gyorsan tölt és céloz. Na, hát ennyi volt a jó.... :O. De ami megöli az egészet, van rajta 3 csillagvizsgáló -mint a turán-on ami attól szerintem 1 kalap lett...-de könyörgöm ezen 3 van,és akkora :Y ,aki tegnap óta wot-ozik az is csak azt lövi... A másik meg hogy gyenge az ágyú sebzése sztem, hát ennyi röviden ha valakit érdekelt, ha nem akkor bocs. Persze mint írtam, ez hívják úgy hogy első blikkre.....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák