Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz zodo #104029 üzenetére

    Hú, én nagyon kutyaütő vagyok a VK-val, igaz olyan csálé legények vannak benne... (álca, javítás 60% körül, alap képzettség is csak nyolcvanvalahány, plusz a rádiósmak nincs semmi... Na én így utálok játszani. :-) Hanyagolom is, barátnőm szokott vele menni, neki mindegy. :-D (De azért ő is szokta kérdezni, miért nem világít ezen a lámpa??? :-D )
    Én hatodik érzék nélkül nem is nagyon tudok játszani, annyira megszoktam már. Jelenleg csak az artyjaimon nincs, illetve az IS annyira megtetszett a végére, hogy vettem bele 75-ös legényeket, a többiek mentek az IS3-ba. (Aki már jó ideje megvan, de még mindig stock. Két kört mentem vele a D-25 + full gold kombóval, de megettek reggelire. Kell rá majd free, de egyelőre nem hiányzik, ott a KV-4, amiből meg lassan meglesz az ST-I, na akkor viszont két legyet ütök egy csapásra az IS-3 nagyágyújával.)
    A legénység nélküli tankjaimba meg inkább visszapakolom ideiglenesen a nagyobb tankok legényeit (ruszki med vonal).

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák