Új hozzászólás Aktív témák

  • Jolet

    őstag

    pár gondolat az új japán nehéz tankokról az én szemszögemből...

    az 5-ös tiertől indultam 75%-os legényekkel, nem annyira rossz a tank, de jónak nem mondanám, a páncélja az esetek 80%-ában virtuális, az ágyúja az elmegy kategória, nagy motorral elég mozgékony, a kisebb artyk is gyakorta egylővéseztek, sajnos a rossz legénység és a felszerelések hiánya rányomta a bélyegét az élményre, de gyorsan túl lehet jutni rajta

    tier6 O-I, na ez már kicsivel élvezetesebb, én a trollgunnal használtam, a páncélja itt sem túl effektív, gyakran szednek ki light tankkal, de azért már lehet pattintani is, tier8 és artyk ellen esélytelen, a trollgunt néha AP-vel de legtöbbet repesszel használtam, AP a kisebb tankok ellen ideális, de akár egy 8-as tank oldalába is képes sebezni 6-700-at, a repesz szemből sajnos O-I-től felfelé nálam kötelező volt, nem egyszerű gyenge pontokat ellőni vele, a nagy motor itt már nem olyan agilis, de nem annyira szenvedős, felszerelés ügyben továbbra is a készletekből gazdálkodtam, ezért töltésgyorsító, álcaháló és periszkóp volt fent nagyon sokáig, később az álcát leváltottam célzásgyorsítóra, de gyakorlatban nem hozott nagy javulást, a vége felé már pótellátmánnyal is etettem őket, így pár csatával a vége előtt össze is jött egy tankász igaz elbuktam a csatát...

    replay

    tier7 O-Ni, pár csatát az elején a trollgunnal mentem, de rá kellett jönnöm, hogy ez már itt nem járható út, ezért free-ből megvettem a láncot és a 8-es ágyút, ez hatalmas minőségi ugrást hozott, igaz kell etetni golddal, de meghálálja, gyors és viszonylag pontos ágyú, a páncél itt már ér valamit, gyenge játékosok esetén lehet rá hagyatkozni, a jobbak már tudják hol kell lőni, a motor ugyanaz mint az elődökben és itt már korántsem nevezném agilisnek, a felszerelés maradt periszkóp célzás- és töltésgyorsító és persze pótellátmány
    egy biztos az első leárazásnál megveszem a nagy repeszpáncélt a periszkóphelyére, aki teheti már tier5-ben tegye fel

    a nagy ágyú felszerelése után rögtön lett tankász vele, igaz goldra váltottam az első pattanás után

    replay

    összegezve nem bántam meg, hogy belekezdtem a nehéz időszakok ellenére sem, kb. 3 nap alatt jutottam el a t7-ig, és közben meglett a a küldi japán ága, sebzésben is lehet vele haladni, de killben nagyon profik, nem ritka egyik tierben sem a 6-7 kill, WN8-ban pedig igazi statiszkahúzóbarom, még ha nagyon magas is az ász szint velük

    hát ennyi a szubjektív meglátásom, bocs ha hosszú lett...

    WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

Új hozzászólás Aktív témák