Új hozzászólás Aktív témák

  • Quan-Chi

    őstag

    válasz Eagle16 #9993 üzenetére

    az, hogy 1 lövés a mezőny fele csak 1 dolog, cserébe 0.55 -ös pontossággal 100méteren belül használható csak és még ott is van hogy mellé lő ! ha összetesz T6-al (amik már jó eséllyel pattintották a régi 150mm pen-es KUM lőszert ) azoknak én vagyok 1 lövés 350-400 méterről, úgy hogy én csak 280ig látok és kb 100m-ről lövök ! szerintem minden ágon van legalább 1 "imba" egység ! a német AT-k közt a Hetzer volt ilyen, most már az se ...
    Erőssége pont abban rejlett hogy a többi AT-val ellentétben mindig közvetlen közelről támadt , egy egész másik játékstílus kellett hozzá mint pl az előtte lévő Marder-hez vagy az utána következő Stug-hoz , így színesebbé és változatosabbá tette az amúgy elég egyhangú játékmenetet ! nem utolsó sorban a lassú töltési idő miatt ha egy gyorsan mozgó light tanknak az ember 1x mellé lőtt akkor annyi , mellé illetve mögé tudott fordulni és a 20 illetve 8mm-es páncél már nem akadály ...

    szbalogh az összes álcámat fél áron vettem, annyit bőven megért ! csak kár hogy nem lehet hasonló szintűre átrakni vagy valahol felhasználni ...

    [ Szerkesztve ]

    kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

Új hozzászólás Aktív témák