Új hozzászólás Aktív témák

  • Dewri

    aktív tag

    Üdv!

    Nemrég láttam, hogy kijött PC-re is a Blitz, gondoltam meglesem, mert androidos ketyeréken valljuk be elég szánalmas az irányítás, a kis kijelzőről nem is szólva (kedves, hogy összeengedik őket a PC-sekkel, kell az ingyenfrag... :D )...

    Hát nagyon érdekes. Ha nem tudnám, hogy egy cég csinálja, azt hinném nem egy cég csinálja... A különféle akciók, a +- 1 tier, az artymentesség... Ezekért évek óta megy a sírás a wotban, itt meg simán megoldották... Ez a mostani ládanyitós event is: 7 győzelem után 2 ládát lehet nyitni. Rögtön a második ládában kijött egy tier8 USA T34 prémium tank!! A wotban ilyet??? Soha az életben...

    Na mindegy. A játékmenet egyébként csak úgy élvezhető, ha nem játszik mellette az ember wotot, mert hiába csak 7 perces/7 emberes egy csata a kis pályákon, az ágyúk és a tankok is jóval lassabbak, mint ott, ami nagyon idegesítő, ha ahhoz vagy szokva. De ha nem wotozol, pár nap alatt rá lehet állni erre és akkor jönnek a jó körök (ma pl Pool medál KV-1-el, a 7ből 6 killt én hoztam le, mert itt is olyan csodás csapatok vannak, mint a wotban...).

    Valamilyen érthetetlen okból itt gyakorlatilag minden meccsen mindenki egyszerre megy el egy irányba, illetve 95%-ban 7-0/7-1 a meccsek eredménye oda-vissza... A wotban azért nincs ekkora "összetartás"...

    Ennek a másfajta játékmenetnek köszönhetően viszont most nem igazán tudom mivel lenne érdemes játszani, mert a KV-1 elvan, a Hetzer is istenszerű, de úgy látom itt a gyors, de kicsit sebző ágyú ugyanúgy életképtelen, mint a lassú trollágyúk. Ezért pl nem merek az angol AT vonallal próbálkozni, de mivel aranylőszer sajnos ugyanúgy van, így a nehéztankok szerepe sem annyira fontos, főleg 7 ellenfél ellen.

    Itt is rákényszerül az ember a med vonalra, mint a wotban?

    Ha valaki még jár erre, hátha ír majd valami ötletet...

Új hozzászólás Aktív témák