Új hozzászólás Aktív témák

  • joergie

    őstag

    válasz Tomi0703 #96 üzenetére

    Nekem pont az volt a bajom igazából, hogy nem birok ennyi dologra figyelni. Amíg nem kellett a repülőkre is figyelni pont oké volt, így már kicsit sok. Én szeretem terhelni magam, szóval jó lesz ez részemről.
    A repülőgéphordozókat próbálgattam, érdekes, gyakorlatilag szatelit nézetből menedzseled a
    1) hajó mozgását, hogy jó távolságból kövesd a fő erőiteket, amelyik valszeg legtovább túlél, de azért ne maradj le, hogy a repülőknek ne kelljen túl nagy távokat megtenni, de mégse spottoljanak
    2) menedzselni a vadászgépeket, hogy spottoljanak, ill irtsák a többi repülőt a légtérben
    3) menedzselni a torpedó hordozó gépeket, hogy jókor jó szögből engedjék el a torpedókat.
    +1) ha van esetleg bombázó, akkor azt is.
    Engem teljesen lefoglalt. Volt már hogy egyszerre 4db repülőgépegységet+hajót kellett irányítani tier6ban, az már nem olyan unalmas.
    Próbálkoztam a többi hajótípussal is, de kb mindent elfelejtettem amit decemberben megtanultam, vasárnapra top3at tudtam stabilan hozni, most meg...szombaton uninstall ;]
    Majd ha béta lesz próbálkozok újra, ez most elég volt.

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Új hozzászólás Aktív témák