Új hozzászólás Aktív témák

  • TomPoe

    tag

    Sziasztok!
    Próbálok egy WordPress oldalt létrehozni, de nekem ez az egész WordPress és CMS téma teljesen új. Régebben raktam össze statikus html oldalakat, telepítettem phpBB fórumokat, nagyjából ennyi közöm van a témához.
    A lényeg: sikerült képgalériát összehoznom a NextGEN Gallery segítségével, ami megfelelő is lenne számomra, csak a probléma az, hogy nem sima képgalériát szeretnék, hanem html tartalmakat szeretnék behívni. Tehát így működne a dolog: adott egy oldal, amit a felső menüből meg lehet nyitni. Ezen belül találhatóak kis bélyegképek, amikre ha rákattint az ember, akkor fancybox-al vagy bármilyen hozzá hasonlóval megnyit egy html tartalmat (de akár mondhattam volna flasht is). Vagyis az lenne a legjobb, ha én magamtól, Photoshopban összerakom a kis felbontású bélyegképeket, amiket galéria-szerűen, automatikusan megcsinál egy ilyen NextGEN-szerű plugin, csak minden egyes képhez adhatok egy linket egy html-hez, amit ugyanúgy nyit meg, mint egy sima jpg képet. Létezik ilyesmi megoldás?

Új hozzászólás Aktív témák