Új hozzászólás Aktív témák

  • barnam_

    nagyúr

    Mivel nem találtam ezzel foglalkozó topicot, ezért gondoltam nyitok egyet. Itt lényegesebb PHP és programozási tudás nélkül lehetne weblapot fejleszteni.

    A WordPress magyar oldaláról:
    A WordPress egy erőteljes személyes publikálási platform, és olyan beépített funkciókkal rendelkezik melyek interneten való publikálásodat olyan könnyűvé és kellemessé teszi, amennyire csak lehet.

    Büszkék vagyunk arra hogy egy ingyenesen terjeszthető, szabványoknak megfelelő, gyors, könnyű és ingyenes személyes publikálási platformot nyújthatunk neked praktikus beállításokkal és tulajdonságokkal, valamint egy rendkívül testre szabható maggal.

    Követelmények:
    * PHP v4.3, vagy újabb
    * MySQL 4.0, vagy újabb

    A WordPress-hez ajánljuk az Apache-ot, vagy Litespeedet, mint szerveren futó alkalmazást. Természetesen bármilyen rendszer megfelelő a hibamentes működéshez, ahol fut PHP és mySQL. Amennyiben biztosan szeretnéd tudni, hogy a WordPress-ed jó helyre kerül, akkor nézz szét a tárhely oldalunkon.

    #####

    Lenne pár kérdésem:

    - melyik csoportba tartozik fájl jogosultságok terén a WP? (tulajdonos, csoport, mindenki) Mert rinyál a .htaccess fájl írása miatt, holott a tulajnak és a csoportnak adtam RWX, a többieknek R jogokat.

    - létezik valami megoldás, plugin arra, hogy a képeket slideshow szerint jelenítse meg? Olyanra gondolok, mint a TC alján a képnézegető. Az olyan bejegyzéseknél, mint pl ez, hasznos lenne, nem kellene sokat görgetni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák