Új hozzászólás Aktív témák

  • kökény

    aktív tag

    Kis update: végigvittem, level 20 jelenleg az elérhető max szint. Főboss megölése után megköszöni a játék, hogy időt szántál rá, a sztori itt egyelőre véget ér, de felajánlja, hogy arénában próbára tedd magad, meg dungeon masterrel is beszélhetsz.(Ez utóbbi nem jött össze, bugos a lelkem, majd egyszer beadja talán külföldi fórumokon is panaszkodnak rá, nem működik még normálisan)
    Amúgy látványosan lehet fejlődni lvl20 után.Skilleket könyvekből lehet megtanulni ha már megtanultad, akkor a talált könyveket "knowledgert" cserébe el lehet adni az Archivistnél vagy hogy a fenébe hívják, DE nehogy a kovácsnak add el, mert akkor csak pénzt kapsz érte, a skilles csókának kell eladni és akkor lehet az érte kapott knowledgeből a skilleket fejleszteni.Én is elb@ctam, te ne kövesd el ezt a hibát! :)
    Aréna: van sok különböző, de alényeg ugyanaz, jönnek hullámokban a szörnyek öld le őket, vagy szintén jönnek, lőnek ütnek-vágnak, neked meg túl kell élni, bizonyos időlimitig életben kell maradnod.
    Van amelyik nevetségesen könnyű, egyetlen szörny jön és kábé a leheletedtől megfekszik, ezen még lenne mit csiszolni, de már így is akad 1-2 kihívást jelentő.A végén jutalmat kapsz, van ahol szép kis lego cumót dob. :C
    Van egy napi leaderboardos küldi is, ez nem az arénában, itt végig kell menni egy barlangszerűben és minél rövidebb idő alatt kell teljesíteni, hogy minél előrébb végezz a leaderboardon...semmi értelme sztem, hacsak az nem,hogy most benne vok a legjobb 30-ban :D
    Most már véregyszerű szinte minden egy ütés, 300 körüli dmg-ről pillanatok alatt felmentem a talált jó cucokkal 1300 fölé. Nem tudom, h ez örvendetes, vagy egyszerű, de elég, ha mondjuk minden pontodat a Ferocityre rakod(melee-nél, rangednél meg Agilityre) és fekszik minden,skillfán meg a szokásos dolgokra, AS, CHC CHD növelő tulajdonságokra.
    Kipróbálok még egy íjász ágat meg egy vazsisat, most el vagyok vele, jó kikapcsol a monoton D3 után.

Új hozzászólás Aktív témák