Új hozzászólás Aktív témák

  • kökény

    aktív tag

    válasz reelc #13 üzenetére

    Nem off ez, elfér itt szerintem.
    Én mindig is kerestem más alternatívát a D3 helyett, egy ideig én is POE-ztam, általában a nyarakat kihagyom, rossz időre visszaülök a D3 elé, amúgy jó visszatérni hozzá, de most megint dögunalom.
    Nekem egy nagy ellenségem van a közös játszmákkal...az idő.2 gyerkőc van egyik 2éves kiscsaj és akkor el is mondtam mindent, lehet megbeszélünk egy időpontot és qrvául nem jön össze, mert minden más közbe jön, ezért nincs állandó D3 csapatom sem, nem is ígérgetek, mert hiteltelenné válnék.
    Mindig azt mondom, ha fent vagyok írjon rám,aki játszani szeretne, GD-t nem adtam fel, fogalmazzunk úgy,h félreraktam, de szívesen elfogadnám a felajánlott segítségedet, lehet, hogy csak egy kezdő seggbebillentésre lenne szükségem és rákapnék az ízére ;)
    D3-nak fl kell kötni a gatyát, emlékszem amikor kijött a Lost Arc első videója, az nálam állleesős volt, aztán ott van a Lineage Eternal, csak Európába ezek még nem jöttek át, sőt Koreában is még heggesztik őket, ha nem tévedek.Szóval vannak itt szépséges játékok, pár éven belül remélhetőleg kijön 1-2 belőlük készen is és akkor D3 bajban lesz, már most is bajban van a POE miatt szvsz.Itt sikeres jövőt csak a D4-ben látok, nem lesz elég a D3 szintű grafika, játékmenet stb.Meg kell újulniuk, mert a klónok előbb-utóbb beelőzik a nagy múltú D-t.
    Amúgy igazad van D3 elkényelmesít, utána minden játékban az egyszerűséget a könnyű haladást várnám el, de tudom, hogy ez nem helyes, sőt, ha küzd érte az ember sokkal jobban örül az eredménynek.
    GD-vel kapcsolatban kereslek majd a topikjában vagy priviben ;)

Új hozzászólás Aktív témák