Új hozzászólás Aktív témák

  • LeslieG Jr.

    őstag

    válasz Tigi #24 üzenetére

    Szia! :)

    Egy pár kérdésem lenne. Melyik NOD32-őt használod(verziószám :F)? És hogy le tiltotad-e a virtuális memóriát? Mert ha letiltottad a virtuális memóriát annak ellenére hogy 4GB ram van a gépedben akkor sürgősen tedd aktivá.

    Az én véleményem pedig az a Vista-ról hogy szerintem jó kis oprendszer lesz ez. Igaz még a driverek kiforatlanok, de már kezd alakulni. Bár eddig meg vagyok vele elégedve igaz kikapcsolatm egy két service(szolgáltatás mert ne b@szkurálja a dolgokat csak ugy) :D és még vettem a bátorságot és az UAC-ot is kikapcsoltam. :P Persze ez utobbi csak szakavatottaknak szabad meglépni vagy akit már nagyon idegesít. :B Ja és még a Lost Planet is megy full grafikán és tökéletesen élvezhető sebességel sőt még jónéhány játékot is kipróbáltam. :D De hát nem mindenkinek jön össze.

    CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

Új hozzászólás Aktív témák